Yükleniyor...
Talep Formu
x
GÜNEY EGE TURU
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.

GÜNEY EGE TURU

Sakarya Konaklamalı Turlar
 • 4 GECE 5 GÜN
 • 03 Temmuz 2024 - 29 Ağustos 2024 arası 5 tur
 • Paylaş

********   GÜNEY EGE TURU  ********

❗ 4 GECE 5 GÜN  

2 GECE FETHİYE  2 GECE MARMARİS

***** TÜM KREDİ KARTLARINA 9 TAKSİT İMKANI *****

SALDA GÖLÜ - FETHİYE - KELEBEKLER VADİSİ - MAVİ MAĞARA - ST. NİCOLAS ADASI - AKVARYUM KOYU - DALYAN - KRAL KAUNOS MEZARLARI 

İZTUZU PLAJI - CENNET ADASI - FOSFORLU MAĞARA - AMOS KOYU -

Tur Programı

Gün GÜNEY EGE TURU

26.09.2023 tarihinde saat  24.00`te siz değerli misafirlerimizi belirtilen noktalardan alıp yolculuğumuza başlıyoruz.

Gün GÜNEY EGE TURU

Günün ilk saatlerinde Salda Gölü’ne vararak belirtilen noktada sabah kahvaltı yapıyoruz.

Ardından Salda Gölü’nde sizlere serbest zaman veriyoruz. Daha sonra Fethiye`ye doğru yola çıkıyoruz. Tahminen 2 saat sonra Fethiye’deki otelimize ulaşıp sizlere dinlenmeniz için serbest zaman veriyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

( Otelimizin havuzundan gün boyu yararlanabilirsiniz.)

Gün GÜNEY EGE TURU

Sabah erken saatlerde kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden ayrılıp tekne turuna (extra) gitmek için Ölüdeniz’e doğru yola çıkıyoruz. Saat 10.00 gibi teknemiz haraket ediyor.

Gün içerisinde teknemiz Kelebekler Vadisi, Mavi Mağara, ST. Nicholas Adası, Kaplıcalar Koyu, Akvaryum Koyu gibi rüzgarın yönü ve hava durumuna göre koylarda yüzme molası veriyoruz. Molanın ardından otelimize doğru yola çıkıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Gün GÜNEY EGE TURU

Fethiye`deki otelimize valizlerimizle beraber veda ediyoruz ve 2. tekne turumuzu yapmak üzere Dalyan`a doğru yola çıkıyoruz. Dalyan’da bindiğimiz teknemizle (extra ) Dalyan Çayı’nda Kral Kaunos Kaya Mezarlığı, Yüzen Adalar ve Caretta Caretta Kaplumbağaları’nı gördükten sonra İztuzu Plajı’nda 2 saat yüzme molası veriyoruz ( extra). Yüzme molamızın ardından tekrar teknemize binip 45 dakikalık gezintimiz ardından aracımıza geçiyoruz. Sonraki durağımız Akyaka ve Azmak Çayı oluyor. Ardından Marmaris’e doğru yola çıkıyoruz. Marmaris’te otelimize yerleştikten sonra serbest zamanınız başlıyor. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Gün GÜNEY EGE TURU

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Marmaris’teki tekne turu ( extra ) için sabah erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz. Teknemize yerleştikten sonra sınırsız eğleneceğiniz mavi yolculuğa başlıyoruz.

Gün içinde İçmeler, Yeşil Deniz, Turunç Koyu, Bakla Bükü Koyu, Kadırga Koyu, Fosforlu Mağara ve Cennet Adası’nda yüzme molası verip Marmaris’e doğru yola çıkıyoruz. Ardından otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Gün GÜNEY EGE TURU

Otelde kahvaltımızı aldıktan sonra hareket saatine kadar serbest zamanımız başlıyor. Ardından Sakarya`ya dönüş için yola çıkıyoruz. Gece saatlerinde Sakarya’ya varıp siz değerli misafirlerimizle başka bir YASER TURİZM turunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

 ( NOT: Tekne turlarının tamamı extradır.)

Daha Fazla Göster

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  ✅ Lüks tur araçları ile Gidiş – Dönüş Ulaşım
  ✅ Zorunlu seyahat sigortası
  ✅ Seçilen otellerde 4 gece Konaklama
  ✅ Otelde alınacak 4 sabah kahvaltısı
  ✅ Otelde alınacak 4 akşam yemeği
  ✅ Araç içi ikramlar
  ✅ Profesyonel kokartlı Türkçe Rehberlik hizmeti
  ✅ Yaser Turizm Kalitesi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  ❌ Tüm kişisel harcamalar
  ❌ Öğle yemekleri
  ❌ Ekstra harcamalar
  ❌ Müze ve ören yeri giriş ücretleri

  ❌ Tekne Turları

Fiyat Tablosu

Tarih Single Double (Kişi Başı) Triple (Kişi Başı) 0-5 Yaş 6-12 Yaş
03 Temmuz 2024 - 08 Temmuz 2024
13.250,00 9.250,00 9.250,00 Ücretsiz 9.250,00 ₺
30 Temmuz 2024 - 04 Ağustos 2024
13.750,00 9.750,00 9.750,00 Ücretsiz 9.750,00 ₺
11 Ağustos 2024 - 16 Ağustos 2024
14.000,00 10.000,00 10.000,00 Ücretsiz 10.000,00 ₺
18 Ağustos 2024 - 23 Ağustos 2024
14.000,00 10.000,00 10.000,00 Ücretsiz 10.000,00 ₺
29 Ağustos 2024 - 03 Eylül 2024
14.000,00 10.000,00 10.000,00 Ücretsiz 10.000,00 ₺

Genel Şartlar

ALKIŞ YERLERİ

 • Adapazarı Kent Meydanı
 • Durak yerlerinde misafirlerimizin katılım durumuna göre değişiklikler yapılabilir.

 

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 
Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklama yapan sadece 1 çocuk için geçerlidir.Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME 

 
Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız. Tur esnasında kaybolan eşyalardan acentamız sorumlu değildir. Değerli eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız. 
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 10 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz.  
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.   
18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.   
Rehber ve Acente Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.   
Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.   
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden  sorumlu tutulamaz.   
Yol , hava , trafik koşullarına bağlı olarak dönüş saatleri farklılık gösterebilir. 
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

 
KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ


Kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer ilgili kişisel verilerin korunması mevzuatı hükümlerine uygun olarak, toplanmakta,kullanmakta, işlemekte, saklamakta ve Tüketici/Katılımcılar’a sunulan hizmetin niteliğine göre,yurtdışında ve/veya yurtiçinde bulunan talep etmiş olunan hizmete dair faaliyetler, satışlar, özel teklifler,indirimler ve kampanyalar hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaçlarıyla üçüncü kişilere aktarmamakta ve bu verilerin güvenliğini sağlamaktadır.


REZERVASYON DETAYLARI 


Telefon, mesaj, whatsapp, e-mail yoluyla yapılan ön rezervasyonlar satış birimimiz tarafından size bildirilecek son opsiyon süresinde geçerliliğini yitirecek olup ödeme yapılması koşuluyla kesinlik kazanacaktır.
Ödemesi yapılmayan rezervasyonlardan  sorumlu değildir. 
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin tarafımıza eksik veya farklı verildiği takdirde oluşabilecek aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.


1618 Nolu Yasaya Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı  


Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır. 


ULAŞIM ARAÇLARI

 

Katılımcı sayımıza bağlı olarak 18 kişiye kadar Minibüs, 19 ile 34 kişi arasında olması durumunda Midibas, 35 ve yukarısı katılımcı durumunda ise büyük araçlar ile seyahatimiz gerçekleşecektir.


İPTAL ŞARTLARI

Sözleşmenin feshi/iptal koşulları:

Tüketici/Katılımcı, fesih talebini ’e veya aracısına yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı olarak en geç turun kalkış tarihine yurt içi konaklamalı turlarda 15 gün, günübirlik turlarda 7 gün , yurt dışı turlarda 30 gün kalaya kadar feshedebilir. Paket tur başlamadan yapılan fesih bildirimlerinde, ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ve üçüncü kişilere ödenip belgelendirilebilen iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere, Tüketici/Katılımcı'nın ödemiş olduğu bedel kendisine iade edilir. Yine bu kapsamda ,daha önce satın alınmış olan uçak tren ve gemi biletlerinde ve konaklamada ilgili firmaların İptal ve değişiklik kuralları aynen uygulanır ,varsa cezalar yolcuya yansıtılır. Banka aracılığı ile yapılacak iadelerde, banka havale masrafı Tüketici/Katılımcı’ya ait olacaktır. Tüketici/Katılımcı’nın bundan dolayı herhangi bir tazminat hakkı doğmaz. Bedel iadeleri, fesih bildiriminin 'e veya aracısına ulaşmasından itibaren on dört gün içerisinde Tüketici/Katılımcı'ya yapılır. Tüketici/Katılımcı veya , geziyi iptal koşulları süresine uygun olarak iptal ettiğinde; ödeme kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartı ile, banka yolu ile yapıldı ise banka yolu ile nakit ödendi ise nakit olarak iade edilir. Geri iade edilecek tutar yaserturizm.com’a ödenen para birimi cinsinden olacaktır. Zaman içinde dövizde oluşabilecek kur farklarından  sorumlu tutulamaz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, iade Tüketici/Katılımcı’nın aynı kredi kartına yapılacaktır.
Oluşabilecek zararlardan  sorumlu tutulamaz. Kredi kartına yapılan iadelerde gecikmelerde  sorumlu tutulamaz iade yapıldığına dair belgeyi Tüketici/Katılımcı’nın bilgisine sunar.


ÖNEMLİ NOTLAR

└► Koltuk numarası kayıt sırasına göre verilmektedir.
└► Günübirlik turlarda dahil olmak üzere tüm turlarımızda %50 kapora alınmaktadır. Tur ücretinin tümü tur tarihinden önce veya araç içerisinde Nakit olarak ödenmelidir.
└► Programda gezilecek yerler sabit kalmak şartı ile rehberimiz tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
└► Acenta turu katılımcı sayısı yol ve hava durumuna göre 19-29-35-46 kişilik araçlarla turu yapma hakkına sahiptir.
└► Acenta Tur İptali: Acenta, mücbir sebeplerle turu iptal etmesi durumunda 1 gün kala müşterilerine iptali bildirmek durumundadır.
└► WhatsApp, Instagram, Facebook vb. mecralardan kayıt için iletişim bilgilerinde bulunan numaralarına Ad, Soyad, TC, Doğum Tarihi ve Telefon numaranalarınızı paylaşınız.
└► 0/ 6Yaş Çocuk Ücretsiz ( koltuk verilmez ), 6 yaş üstü çocuklar tam ücretlidir.

13.250,00

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

 Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. 

Yaser Turizm Turoops Acente Sistemi Kullanmaktadır.