Yükleniyor...
Talep Formu
x
KAPADOKYA TURU
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.

KAPADOKYA TURU

Sakarya Konaklamalı Turlar
 • 1 GECE 2 GÜN
 • 08 Mart 2024 - 08 Mart 2024 arası 1 tur
 • Paylaş

*********   KAPADOKYA TURU  ********

❗ 1 GECE 2 GÜN  

***** TÜM KREDİ KARTLARINA 9 TAKSİT İMKANI *****

Peribacaları - Zelve - Güvercinlik Vadisi - Üç Hisar - Asmalı Konak - Göreme - Ürgüp - Avanos - Tuz Gölü

Tur Programı

Gün

Akşam Saat 21.00’de kent meydanından aracımızla Kapadokya'ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde vereceğimiz molaların ardından, otobüs ile yolculuğumuza devam ediyoruz. Sabah saatlerinde bölgeye varışımız gerçekleşiyor.

Gün

( Onyx Taş Atölyesi, Çanak – Çömlek atölyesi, Göreme Açık Hava Müzesi, Paşabağ, Dervent Vadisi, Güvercinlik Vadisi, Avanos )

 Sabah erken saatlerde balon seyir turu ile güne başlıyoruz. Güneşin muhteşem doğuşunu yüksekten izleyebilirsiniz.(Balon Turu Ekstra)

Balon seyir turumuzun ardından, kahvaltı alacağımız yere doğru hareket ediyoruz.(alınan kahvaltı ekstra)

Kahvaltımızı ardından Onyx Taş Atölyesi ziyareti ve alışveriş imkanı buluyorsunuz. Göreme Açık Hava Müzesi ziyareti (Müze kaya içine oyulmuş manastırlar, kiliseler, şapeller, yemekhaneler, mutfaklar ve yaşam alanlarından oluşuyor.) ( ekstra müze kart ) - Paşabağ Vadisi’nde fotoğraf molası - Hayal Vadisi olarak da adlandırılan Dervent Vadisi - Güvercinlik Vadisi - Çanak Çömlek Atölyesi, tanıtımı ve alışveriş imkanı sağlayarak gerekli molalar verilerek otelimize doğru yola çıkıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelde. (Akşam yemeği sonrasında dileyen misafirlerimizle yemek sonrası geleneksel Kapadokya Türk Gecesi seyrine gidiyoruz. ) (Ekstra)

Gün

( Asmalı Konak ,Derinkuyu Yeraltı şehri, Tuz Gölü, Üç güzeller, Atv Turu )

Sabah kahvaltısını otelimizde alıp  araçlarımıza biniyoruz ve turumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. İlk durağımız Atv turlarımızı yapacağımız alan oluyor (extra ). Ardından sonraki durağımız Ürgüp’te  Asmalı konak olacaktır. Asmalı Konak, 2002-2003 yılları arasında atv'de yayımlanan duygusal ve dram türündeki Türk yapımı televizyon dizisidir. Rehberimiz eşliğinde konağı geziyoruz bol bol fotoğraflar çekiyoruz ve 

yolumuza görkemli manzaraya sahip olan Şapkalı peribacalarının en güzel örneklerinin bulunduğu, Üç Güzeller Mevkii'nde verilecek fotoğraf ve gezi molası ile devam ediyoruz. Ardından düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin, aylarca yaşayabileceği şekilde düzenlenmiş bir mühendislik harikası olan Derinkuyu veya Kaymaklı Yeraltı Şehri ile devam ediyoruz. Güzergahımızın üzerinde gün batımının eşsiz manzarası olan Tuz Gölü’nde fotoğraf molası veriyoruz ve turumuzu noktalayarak Sakarya’ya doğru hareket ediyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bıraktıktan sonra sonraki turlarımızda görüşebilmek dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.

 
NOT:  Program zamanlamasında hava, yol  benzeri gibi nedenlerle rehberimiz gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

 

Daha Fazla Göster

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  ✅ Lüks tur araçları ile Gidiş – Dönüş Ulaşım
  ✅ Zorunlu seyahat sigortası
  ✅ Seçilen otellerde 1 gece Konaklama
  ✅ Otelde alınacak 1 sabah kahvaltısı
  ✅ Otelde alınacak 1 akşam yemeği
  ✅ Araç içi ikramlar
  ✅ Profesyonel kokartlı Türkçe Rehberlik hizmeti
  ✅ Balon Seyir Turu

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  ❌ Tüm kişisel harcamalar
  ❌ Tüm Öğle yemekleri ve tüm içecekler
  ❌ Ekstra harcamalar
  ❌ Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Fiyat Tablosu

Tarih Single Double (Kişi Başı) Triple (Kişi Başı) 0-5 Yaş 6-12 Yaş
08 Mart 2024 - 10 Mart 2024
3.000,00 2.100,00 2.100,00 Ücretsiz 2.100,00 ₺

Genel Şartlar

KALKIŞ YERLERİ

 • Adapazarı Kent Meydanı
 • Durak yerlerinde misafirlerimizin katılım durumuna göre değişiklikler yapılabilir.

 

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 
Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklama yapan sadece 1 çocuk için geçerlidir.Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME 

 
Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız. Tur esnasında kaybolan eşyalardan acentamız sorumlu değildir. Değerli eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız. 
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 10 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz.  
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.   
18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.   
Rehber ve Acente Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.   
Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.   
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden  sorumlu tutulamaz.   
Yol , hava , trafik koşullarına bağlı olarak dönüş saatleri farklılık gösterebilir. 
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

 
KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ


Kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer ilgili kişisel verilerin korunması mevzuatı hükümlerine uygun olarak, toplanmakta,kullanmakta, işlemekte, saklamakta ve Tüketici/Katılımcılar’a sunulan hizmetin niteliğine göre,yurtdışında ve/veya yurtiçinde bulunan talep etmiş olunan hizmete dair faaliyetler, satışlar, özel teklifler,indirimler ve kampanyalar hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaçlarıyla üçüncü kişilere aktarmamakta ve bu verilerin güvenliğini sağlamaktadır.


REZERVASYON DETAYLARI 


Telefon, mesaj, whatsapp, e-mail yoluyla yapılan ön rezervasyonlar satış birimimiz tarafından size bildirilecek son opsiyon süresinde geçerliliğini yitirecek olup ödeme yapılması koşuluyla kesinlik kazanacaktır.
Ödemesi yapılmayan rezervasyonlardan  sorumlu değildir. 
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin tarafımıza eksik veya farklı verildiği takdirde oluşabilecek aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.


1618 Nolu Yasaya Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı  


Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır. 


ULAŞIM ARAÇLARI

 

Katılımcı sayımıza bağlı olarak 18 kişiye kadar Minibüs, 19 ile 34 kişi arasında olması durumunda Midibas, 35 ve yukarısı katılımcı durumunda ise büyük araçlar ile seyahatimiz gerçekleşecektir.


İPTAL ŞARTLARI

Sözleşmenin feshi/iptal koşulları:

Tüketici/Katılımcı, fesih talebini ’e veya aracısına yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı olarak en geç turun kalkış tarihine yurt içi konaklamalı turlarda 15 gün, günübirlik turlarda 7 gün , yurt dışı turlarda 30 gün kalaya kadar feshedebilir. Paket tur başlamadan yapılan fesih bildirimlerinde, ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ve üçüncü kişilere ödenip belgelendirilebilen iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere, Tüketici/Katılımcı'nın ödemiş olduğu bedel kendisine iade edilir. Yine bu kapsamda ,daha önce satın alınmış olan uçak tren ve gemi biletlerinde ve konaklamada ilgili firmaların İptal ve değişiklik kuralları aynen uygulanır ,varsa cezalar yolcuya yansıtılır. Banka aracılığı ile yapılacak iadelerde, banka havale masrafı Tüketici/Katılımcı’ya ait olacaktır. Tüketici/Katılımcı’nın bundan dolayı herhangi bir tazminat hakkı doğmaz. Bedel iadeleri, fesih bildiriminin 'e veya aracısına ulaşmasından itibaren on dört gün içerisinde Tüketici/Katılımcı'ya yapılır. Tüketici/Katılımcı veya , geziyi iptal koşulları süresine uygun olarak iptal ettiğinde; ödeme kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartı ile, banka yolu ile yapıldı ise banka yolu ile nakit ödendi ise nakit olarak iade edilir. Geri iade edilecek tutar yaserturizm.com’a ödenen para birimi cinsinden olacaktır. Zaman içinde dövizde oluşabilecek kur farklarından  sorumlu tutulamaz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, iade Tüketici/Katılımcı’nın aynı kredi kartına yapılacaktır.
Oluşabilecek zararlardan  sorumlu tutulamaz. Kredi kartına yapılan iadelerde gecikmelerde  sorumlu tutulamaz iade yapıldığına dair belgeyi Tüketici/Katılımcı’nın bilgisine sunar.


ÖNEMLİ NOTLAR

└► Koltuk numarası kayıt sırasına göre verilmektedir.
└► Günübirlik turlarda dahil olmak üzere tüm turlarımızda %50 kapora alınmaktadır. Tur ücretinin tümü tur tarihinden önce veya araç içerisinde Nakit olarak ödenmelidir.
└► Programda gezilecek yerler sabit kalmak şartı ile rehberimiz tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
└► Acenta turu katılımcı sayısı yol ve hava durumuna göre 19-29-35-46 kişilik araçlarla turu yapma hakkına sahiptir.
└► Acenta Tur İptali: Acenta, mücbir sebeplerle turu iptal etmesi durumunda 1 gün kala müşterilerine iptali bildirmek durumundadır.
└► WhatsApp, Instagram, Facebook vb. mecralardan kayıt için iletişim bilgilerinde bulunan numaralarına Ad, Soyad, TC, Doğum Tarihi ve Telefon numaranalarınızı paylaşınız.
└► 0/ 6Yaş Çocuk Ücretsiz ( koltuk verilmez ), 6 yaş üstü çocuklar tam ücretlidir.

3.000,00

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

 Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. 

Yaser Turizm Turoops Acente Sistemi Kullanmaktadır.