Yükleniyor...

Kurumsal

Tercih etmeniz için bazı nedenler.

19 Yıllık Sektörel Tecrübe

Yaser Turizm, Sakarya’da başta siz değerli misafirlerimize özel bir çok alanda tur organize eden deneyimli kadrosuyla seyahatinizi güvenli ve eğlenceli hale getireceğiniz tur operatörlerinden biridir .

 

Yurtiçi Uçak Bileti

Yurtiçi uçak bileti rezervasyonları

Yurtdışı Uçak Bileti

Yurtdışı uçak bileti rezervasyonları

Okul Gezi Turları

12 ay okul gezi ve tur organizasyonları

Yurtdışı Otel Rezervasyonları

Yurtdışı otel rezervasyonları

Kültür Turları

Kültür Turu organizasyonları

Yurtiçi Otel Rezervasyonları

Yurtiçi otel rezervasyonları

Kayak Turları

Kayak Merkezlerine yapılan turlar

Konaklamalı Turlar

Otel konaklamalı turlar

Günübirlik Turlar

Yakın bölge günübirlik turlar

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

 Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. 

Yaser Turizm Turoops Acente Sistemi Kullanmaktadır.